Strona główna1 » O nas
Kontakt
 • Dariusz Kołodziej PHU "KOTO-WWW"
  ul. Betonowa 26/3
  41-253 Czeladź
  NIP: 644-125-58-50
 • E-mail:sklep@strefazawodnika.pl
 • Telefon512-282-512
  605-563-696
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

O nas

 
Jesteśmy kolegami, którzy działają w świecie sportu, a jednocześnie w jednym Klubie - Gymnazion Sosnowiec MuayThai. Darek Kołodziej jest sędzią przy Polskim Związku MuayThai, a Marcin Tomczyk jest trenerem, blogerem sportowym (strefazawodnika.com), zawodnikiem na  wygaszeniu, założycielem Klubu Gymnazion i trenerem personalnym.
 
Pomysł na sklep powstał kilka lat temu, ale jak to bywa, trzeba mobilizacji, by wdrożyć kolejny projekt. Mamy ją! Strefa zawodnika, to nie tylko sklep, ale również blog sportowy o tematyce najbardziej zbliżonej pod sporty walki. Jest to blog dość osobisty  w znaczeniu takim, że zawiera sumę doświadczeń z perspektywy trenera, sportowca, zawodnika, człowieka i osoby zainteresowanej rozwojem osobistym. 
W naszym sklepie będziecie mogli znaleźć akcesoria i sprzęt do sportów walki, takich jak rękawice bokserskie, ochraniacze na goleń i stopę, ochraniacze szczęki, kaski, owijki, spodenki muaythai oraz inne produkty. Zależy nam również, by na naszej stronie można było znaleźć rzetelne informacje o sprzęcie jaki sprzedajemy i o sposobie doboru artykułów. Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl