Strona główna » O nas

O nas

 
Działamy w świecie sportu, a jednocześnie w jednym Klubie - Gymnazion Sosnowiec MuayThai. Darek Kołodziej jest sędzią przy Polskim Związku MuayThai, a Marcin Tomczyk jest trenerem, blogerem sportowym (strefa-zawodnika.pl), zawodnikiem na  wygaszeniu, założycielem Klubu Gymnazion i trenerem personalnym.
 
Pomysł na sklep powstał kilka lat temu, ale jak to bywa, trzeba mobilizacji, by wdrożyć kolejny projekt. Mamy ją! Strefa zawodnika, to nie tylko sklep, ale również blog sportowy o tematyce najbardziej zbliżonej pod sporty walki. Jest to blog dość osobisty  w znaczeniu takim, że zawiera sumę doświadczeń z perspektywy trenera, sportowca i zawodnika. A także osoby zainteresowanej rozwojem osobistym. 
W naszym sklepie będziecie mogli znaleźć akcesoria i sprzęt do sportów walki, takich jak rękawice bokserskie, ochraniacze na goleń i stopę, ochraniacze szczęki, kaski, owijki, spodenki muaythai. Będą też inne produkty. Zależy nam również, by na naszej stronie można było znaleźć rzetelne informacje o sprzęcie jaki sprzedajemy i o sposobie doboru artykułów. Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu