Strona główna » Ochraniacze » Ochraniacze na piszczele

Ochraniacze na piszczele

Ochraniacze na piszczele

Ochraniacze na piszczele - strefazawodnika.pl

Ochraniacze na piszczele to bardzo ważny zakup dla każdego trenującego sporty walki. Odpowiadają one w bardzo dużym stopniu za komfort treningu i za bezpieczeństwo, gdyż chronią piszczel, goleń i stopę przed urazami. Tego rodzaju kontuzje potrafią wykluczyć z treningów na dłuższy okres czasu, lub zwyczajnie przeszkadzać w treningu. 

Przy wyborze ochraniaczy piszczeli warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Przede wszystkim, do jakiego stylu mają one być przeznaczone. Czy ma to być styl full contact, czy przykładowo light, lub semi contact. W sportach walki pełno kontaktowych zabezpieczenie musi być lepsze z  tego powodu, że kopnięcia są mocniejsze, a ryzyko kontuzji większe. W swojej ofercie polecamy ochraniacze na piszczele TOP KING, które są dedykowane głownie do muay thai, ale są oczywiście z powodzeniem używane zarówno w treningach MMA, K1, czy w innych twardych odmianach sportów uderzano-kopanych.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Tego rodzaju ochraniacze na piszczele idealnie sprawdzają się w treningach, gdzie ryzyko urazu jest duże. Co więcej, są one bardzo wygodne, lekkie i nie przekręcają się w trakcie treningu. Obracanie się ochraniacza jest bardzo irytujące, gdyż trzeba go ciągle poprawiać. Ochraniacze TOP KING nie przekręcają się, a oczko przez które przewlekane jest zapięcie, pozwala dobrze dopasować ochraniacz i porządnie zapiąć. Zwykle tego rodzaju sprzęt nie chroni tylko piszczela, gdyż są to ochraniacze piszczeli i stopy. Ponieważ kopnięcie stopą na blok może być nie tyle bolesne, co bardzo niebezpieczne dla kopiącego dlatego ważne, by i stopa była dobrze chroniona. Na treningu zawsze warto zadbać należycie o bezpieczeństwo, by móc regularnie trenować.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu